Jesteś tutaj: Strona główna > Rolnicy
Sortowanie Oceny Wypunkowania Ilości opinii

Dowcipy z kategorii: Rolnicy

22

05 2010

Z kosą na pole

Kawały z kategorii: Rolnicy

4

Pewnego letniego poranka wstaje rolnik, bierze kosę i idzie na pole.
Nagle staje jak wryty, drapie się po głowie i mówi:
- O kurwa! Zapomniałem zasiać!

4

09 2009

Rolnik pyta rolnika jąkał

Dowcipy z kategorii: Rolnicy

0

Rolnik pyta rolnika jąkałę: - Dużo masz królików? -Trzy...trzy...trzysta... -Nie żartuj! Aż trzysta? -Nnie... Trzy sta...stare i dwwa młode!

4

09 2009

Spotyka się dwóch sąsiadó

Kawały z kategorii: Rolnicy

0

Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi: - Czy ty wiesz Franek, że moja świnia mówi po francusku? - Chyba jesteś pijany, albo zwariowałeś! - Nie wierzysz? To założymy się! Sąsiedzi poszli do chlewu do świni mówiącej po francusku. Jej właściciel pyta: - Kaśka, umiesz mówić po francusku? ¦winia nic. Wtedy chłop ją kopnął, a świnia: - Łi, łi, łi!

4

09 2009

Kuzyn z miasta odwiedza b

Dowcipy z kategorii: Rolnicy

1

Kuzyn z miasta odwiedza bardzo zaniedbane gospodarstwo rolne Antka. - Nic na tej ziemi nie rośnie? - A no nic - wzdycha Antek. - A jakby tak zasiać kukurydzę? - Aaa... jakby zasiać, to by urosła.

4

09 2009

Do Antka przyjechała ekip

Kawały z kategorii: Rolnicy

0

Do Antka przyjechała ekipa telewizyjna, żeby zapytać go, jak doszedł do tak wysokiej wydajności mleka od krowy. - Ja tam nic nie wiem - mówi Antek. - Krowami, to się moja Jaguś zajmuje. - Zawołajcie ją gospodarzu, zrobimy z nią małe interwiew. - Jagna, chodź tu. - Czego? - Panowie z TV chcą ci zrobić interwju. - Co to takiego? - Nie wiem, ale lepiej się podmyj.

4

09 2009

Program otwarcia pewnej w

Dowcipy z kategorii: Rolnicy

0

Program otwarcia pewnej wystawy rolniczej przedstawiał się tak: godz. 11.00 - przyjazd nierogacizny i bydła nierogatego. godz. 12.00 - przybycie zaproszonych gości. godz. 13.00 - wspólny obiad.

4

09 2009

Antek z sąsiadem postanow

Kawały z kategorii: Rolnicy

0

Antek z sąsiadem postanowili zważyć świnię. Ponieważ nie mieli wagi ani odważników, na duży kamień położyli długą deskę. Na jedną stronę deski wprowadzili zwierzę, a na drugą zaczęli kłaść kamienie, aż do uzyskania równowagi. Gdy im się to udało, Antek rzekł zadowolony: - W porządku! Teraz tylko trzeba zgadnąć, ile ważą te kamienie!

4

09 2009

Syn Ignaca wrócił z wojsk

Dowcipy z kategorii: Rolnicy

0

Syn Ignaca wrócił z wojska i Ignac zaczyna szukać mu kandydatki na żonę. Poszedł do sąsiedniej wsi, a gdy wrócił, oznajmia synowi: - Znalazłem ci narzeczoną. - Ładna? - Jeszcze jak! Żebyś ty widział, jak szybko potrafi widłami słomę zrzucić z furmanki!